Nabídka 3D vizualizace

3D nÁvrhy

Grafické návrhy koupelen provádíme v profesionálním softwaru Domus 3D, který je specielně zaměřen na koupelny. Díky tomuto programu jsme Vám schopni nabídnout pohled do Vaší budoucí koupelny a společně můžeme vybrat zařizovací předměty, obklady a dlažbu.

Nabízíme nadstandardní servis našim zákazníkům tím, že s nimi individuálně řešíme každý detail jejich nové koupelny. Jsme ochotni se časově přizpůsobit Vašim potřebám a poskytnout Vám tolik času, kolik jen budete potřebovat.

3D návrhy koupelen - Domus 3D 3D návrhy koupelen - Domus 3D 3D návrhy koupelen - Domus 3D

Podklady 3D návrhů

Podkladem po vytvoření grafického návrhu je projektová dokumentace, případně zaměření současného stavu zákazníkem (návod viz níže). Při první návštěvě zákazníka v našem koupelnovém studiu domluvíme představy zákazníka o budoucím řešení jeho koupelny, ty jsou podkladem pro zpracování projektu v počítači. Při další schůzce, společně se zákazníkem, upravujeme připravený projekt. Alternativy je možné zpracovat jak v dispozičním řešení, tak ve skladbě a barvě obkladů a dlažeb.

Jak si zaměřit koupelnu

Změřte délku všech zdí, otvory ve dveřích, šířku a hloubku zárubně, šířku, výšku i hloubku okna, jeho umístění nad podlahou, tzv. výšku parapetu. Též tloušťky zdí. Zakreslete předpokládané umístění stoupaček vody, odpadů, topení, eventuálně vzduchotechniky. Změřte též výšku místnosti ke stropu. Pokud je dispozice členitá, měřte jednotlivé dílčí kóty a též pro kontrolu celkovou kótu od zdi ke zdi. U zkosených stropů zaměřte oba! body lomení, jejich vzdálenost od zdi, eventuálně úhel střechy. U nepravoúhlých místností měřte též úhlopříčky.

Cena grafického návrhu

Realizace grafického návrhu jedné koupelny v provedení 3D renderingu činí 1000Kč včetně DPH. Výsledkem grafického návrhu koupelny je barevný tisk na laserové tiskárně, který si můžete odnést domů. Nebo poskytneme v elektronické podobě na virtuálním úložišti.

Perfektní designové řešní

Perfektní designové řešní

Příjďte se k nám přesvědčit o velkém výběru Italské keramiky

245

Design

165

Klienti

427

Projekty

Nabízíme výrobky těchto firem